Агенти на Държавна сигурност / Communist Secret Services Agents

by bivol

Bulgarian Communist Secret Services Agents. Данни от/Data from comdos.bg актуални към/last update 09.10.2017

Един проект на Bivol.bg @bivolbg и Красимир Гаджоков @gadjokov
 Download full data set


Начало First || Псевдоними Nicknames

Търсенето за @pseudo Прависта намери 2 резултата / The search @pseudo Прависта found 2 results

Решение на Комисията
Comdos Decision
Агент или служител
Agent or Officer
Решение N° 14
от 04.09.2007
Народно събрание

Агент " Прависта " Никола Стоилов Кацарски

Дата на раждане: 08.01.1927
Място на раждане: Гр. София
Никола Стоилов Кацарски Дата на раждане 08.01.1927 г. Място на раждане Гр. София Вербувал го служител Г. Стоев на 13.09.1948 г. Ръководил го служител Г. Стоев Структури, в които е осъществявано сътрудничеството Втори отдел-ДС, отделение 1-о, група "Б" Решение № 14 / 04.09.2007 г. 51 Качеството, в което е осъществявано сътрудничеството Агент Псевдоними Прависта Документи, въз основа на които е установена принадлежността към органите по чл. 1 Собственоръчно написана и подписана декларация за сътрудничество; собственоръчно написани агентурни сведения; документи от ръководилия го щатен служител; картон обр. 4; лично дело ІА-1016 Снемане от действащия оперативен отчет Публична длъжност или публична дейност Народен представител в 37-о Народно събрание
Решение N° 100
от 18.11.2009
Агенцията за приватизация

Агент "Прависта" Никола Стоилов Кацарски

Дата на раждане: 08.01.1927
Място на раждане: Гр. София
Никола Стоилов Кацарски Дата на раждане 08.01.1927 г. Място на раждане Гр. София Вербувал го служител о. р. Г. Стоев на 13.09.1948 г. Ръководил го служител о. р. Г. Стоев Структури, в които е осъществявано сътрудничеството Втори отдел-ДС, отделение 1-о, група "Б" Качеството, в което е осъществявано сътрудничеството Агент Псевдоними Прависта Документи, въз основа на които е установена принадлежността към органите по чл. 1 Собственоръчно написана и подписана декларация за сътрудничество; собственоръчно написани агентурни сведения; документи от ръководилия го щатен служител; картон обр. 4; лично дело ІА-1016 Снемане от действащия оперативен отчет Публична длъжност или публична дейност Председател на Надзорния съвет от 01.06.1992 г. до 30.06.1994 г. Обявен с решение № 14/ 04.09.2007 г. – народни представители

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Включете се в поддръжката на нашите безплатни търсачки/Support our free search enginesДарете/Donate